Psychoterapia

Prowadzę psychoterapię indywidualna w nurcie Poznawczo-Behawioralnym  pod superwizją. Jest to jeden z najbardziej cenionych nurtów psychoterapii.

W obszar mojej pracy wchodzą głównie :

  • Zaburzenia lękowe
  • zaburzenia odżywiania (np. anoreksja, bulimia, kompulsyjne- objadanie się)
  • Otyłość
  • Napady paniki
  • Zaburzenia nastroju
  • Depresja

oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, fobia społeczna, radzenie sobie z trudnymi emocjami, niskie poczucie własnej wartości, trudności dnia codziennego, terapia w przewlekłym bólu, zaburzenia psychosomatyczne  problemy rodzinne, przemoc w rodzinie.

O mnie

Pracuję jako psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym pod superwizją oraz jako psychodietetyk. Szkolę się w 4-letniej Szkolę Podyplomowej Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałam w Klinice Psychiatrii w Szczecinie na stażu klinicznym oraz w poradni przyszpitalnej, a także na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w charakterze psychodietetyka,a także w praktyce indywidualnej.

Ukończyłam Studium Leczenia Zaburzeń Odżywienia,  w ostatnim czasie uczestniczyłam w  szkoleniach jak Depresja- diagnostyka, żywienie, leczenie, Kurs Terapii Schematów, Szkolenie warsztatowe Terapii Behawioralno-Poznawczej zaburzeń odżywiania oraz Zaburzenia Odżywienia-Centrum Ergo.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej. Pracuję z młodzieżom oraz osobami dorosłymi.

Cennik

Konsultacja psychoterapeutyczna

120 zł

Justyna Zielińska – ZnanyLekarz.pl